מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  הגדלת מרפסת

  הגדלת מרפסת – החזרת עטרה ליושנה

  מרפסת הבנויה בצורה ראויה משמשת למגוון מטרות, משביחה את ערך הדירה ומשפרת את איכות החיים של הדיירים.

  מסיבה זאת הוספת מרפסות לבנייני מגורים הפכה לאופנה נפוצה ומרפסות תלויות צצות במקומות רבים.

  כיום כשיש מודעות לנושא, המרפסות המודרניות נבנות בשטח ובאופן שיאפשרו להן להגשים את המטרות לשמן נועדו.

  לא תמיד היה זה כך.

  בעבר, נבנו מרפסות קטנות בהרבה בהתאם להיתרים מהרשויות המקומיות, בשטח של 6 מ”ר בלבד.

  מרפסת קטנה מציגה לא פעם בעיה גדולה.

  מצד אחד, מדובר בשטח פתוח שנוסף לדירה וניתן לנצלו לאירוח, בילויים והנאה.

  מצד שני, השטח הקטן יחסית של מרפסות כאלו בבניינים ישנים בעיקר, מנע שימוש מועיל ויעיל ומנכס פוטנציאלי המרפסות האלו הפכו לעול שאין יודעים מה לעשות איתו.

  ומה עושים בשטח בלתי מנוצל שלא יודעים מה לעשות איתו?

  הופכים למחסן, מכניסים לתוכו את כל מה שלא מוצאים עבורו מקום בדירה.

  המשמעות היתה שכאשר בעלי דירות רצו לארח במרפסת, הם היו צריכים בדר”כ לפנות אותה על מנת לאפשר אירוח שכזה, מה שגרם לטרחה מיותרת שפגמה בהנאה מהמרפסת, שכן מי רוצה להוציא באופן זמני מכונת כביסה מהמרפסת על מנת לפנות מקום לשולחן אוכל?

  התוצאה היתה שבמקום שהמרפסת תהפוך לפינת החמד של הדירה, היא הפכה בלא מעט מקרים לפינה המוזנחת של הדירה, זאת שמסתירים מאחורי דלתות ווילונות.

  מה הפתרון?

  כיום, הרשויות המקומיות מתירות בניית מרפסות בשטח של 12 מ”ר, כפול מהשטח שהתאפשר כחוק בעבר, כך שבעצם ניתן להכפיל את שטחן של המרפסות הישנות להגדילן תוך ניצול אחוזי הבניה המקסימליים.

  ניתן לעשות זאת בצורה מעוצבת ואומנותית שתהפוך את המרפסת הישנה למרפסת גדולה, מרווחת, מודרנית ואופנתית שתוכל לחזור לשימוש הייעודי המקורי להנאתם ורווחתם של הדיירים.

  לאלד יזמות ובניה נסיון רב בהגדלת מרפסות קטנות מהסוג שתואר ואנו נשמח להפוך את המרפסת הקטנה לנכס של ממש שיעניק לכם את כל היתרונות של מרפסות מודרניות ומרווחות.

  פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה ולא תצטערו!

  הגדלת מרפסת

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  הוספת מרפסות שמש בכפר סבא – כל מה שכדאי לדעת

  החלטתם להצטרף לאפנה הנפוצה כיום ברחובות ערי ישראל ולהוסיף מרפסת לדירתכם? יש כמה נושאים שתרצו להכיר ולשלוט בהם טרם שתתחילו בביצוע פרויקט שכזה. אותם נושאים עשויים לחסוך לכם כספים ולהבטיח לכם...
  המשך קריאה

  המדריך להוספת מרפסות שמש בהוד השרון

  אם יצאתם לאחרונה מדירתכם והסתובבתם ברחובות הסמוכים, סביר להניח שנתקלתם בתופעה הנפוצה של הוספת מרפסות לחזיתות בנייני מגורים. גם בניינים לא חדשים שינו לפתע את החזית ומתהדרים במרפסות חדשות. בישראל בה השמש...
  המשך קריאה

  מה המחיר של מרפסות שמש בנתניה?

  מי שמסתובב ברחובות הערים יכול להיווכח בתנופת בניה שאחד מסממניה הבולטים הינו הופעת מרפסות בחזיתות הבניינים. מרפסת מגדילה את שטח הדירה, משביחה את ערכה ומשדרגת את איכות חיי הדיירים. הבנתם את היתרונות...
  המשך קריאה

  מרפסות שמש בפתח תקווה – היתרים

  מרפסות שמש פלדה הפכו לאופנה נפוצה ברחובות ערי ישראל. הוספת מרפסת פלדה לבניין מתבצעת בצורה נקיה ומהירה יחסית, כשיצור המרפסת מתבצע מחוץ לאתר הבניה וחלקי המרפסת מובאים לאתר לצורך הוספה למבנה. בצורה...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט