מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  הוספת ממ”ד לדירה קיימת – זאת השקעה

  הוספת ממ”ד לדירה קיימת – השקעה בביטחון – בטחון בהשקעה

  ארצנו חשופה לאיומים על בטחונה ובטחון אזרחיה מיום הקמתה.

  עם השנים האיומים מתגברים ומתחזקים ואם בעבר המלחמות היו מתנהלות בגבולות הארץ בין כוחות צבאיים, הרי שמזה שנים העורף הפך לחזית וכל אחד ואחד מתושבי המדינה הופך ליעד לפגיעה על ידי מדינות וגורמים עוינים.

  טילים ורקטות מסוגים שונים מכוונים לכל מקום בשטח מדינת ישראל ומאיימים לפגוע במטרות אזרחיות במלחמה הבאה שנקווה שלא תתרחש.

  בעבר, נבנו בלא מעט בנייני מגורים מקלטים, אולם יש בניינים רבים שנותרו ללא מקלט.

  בעיה נוספת היא שבחלק מהמקרים זמן ההתראה מרגע שיגור הטיל ועד לפגיעתו, מצומצם ואיננו מאפשר הגעה בטוחה למקלט, במיוחד, אך לא רק כאשר מדובר בקשישים.

  מעבר לכך, בהתאם לנסיבות העניין עלולה להידרש שהות ממושכת במקלטים וזה מצב בעייתי כשמדובר במקלט בבניין משותף.

  מסיבה זאת, הבינו הגורמים האחראיים על נושא המיגון האזרחי, כי תחליף נאות למקלט משותף הינו הממ”ד – מרחב מוגן דירתי – שנועד להגן על תושבי הבית בשעת חירום ולספק מיגון בפני התקפות אוויר והתקפות טילים שזמן ההתרעה בפניהן קצר מכדי לאפשר גישה בטוחה למקלט. בנוסף, הממ”ד מגן בפני חומרי לחימה כימיים.

  בכל בניה חדשה למגורים נכלל בכל דירה ממ”ד, אך בניינים ישנים יותר אינם כוללים זאת, מה שחושף את הדיירים לסיכון גבוה במקרה של התקפה.

  ממ”ד נחשב לשטח שירות, מה מאפשר הוספת ממ”ד לכל דירה קיימת בלי להזדקק לאחוזי בניה בלתי מנוצלים.

  מעבר לשימוש בממ”ד למטרות לשמן נועד, ממ”ד מהווה חדר לכל דבר, מגדיל את שטח הדירה ומאפשר שימוש בו גם בשעת רגיעה.

  הגדלת שטח הדירה באמצעות ממ”ד מהווה השבחה של הנכס ומעלה את ערכו, מעבר לכך שנכס הכולל ממ”ד יימכר או יושכר בקלות רבה יותר מנכס מקביל שאיננו כולל ממ”ד.

  למרות ההשלכה של הוספת ממ”ד על שטח הדירה וערכה, הוספת ממ”ד איננה כרוכה בהיטל השבחה, על אף השבחה בפועל של ערך הנכס כתוצאה מתוספת זאת.

  מתוך הכרה בחשיבות הוספת מרחב מוגן לדירה, וועדה מקומית איננה יכולה לסרב להתיר תוספת בניה של מרחב מוגן ותהליך השגת ההיתר קל ומהיר יותר.

  “אלד יזמות ובניה” מבצעת מזה עשרות שנים פרויקטים של שיפוצים ותוספות בניה, הכוללים בין היתר הוספת ממ”ד ונשמח להסביר לכם בפגישה מסודרת נקיים עמכם ללא כל התחייבות מצדכם מה כרוך בכך.

  פנו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו.

  הוספת ממ”ד לדירה קיימת – זאת השקעה

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח! אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם. בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט