אתם צעד אחת ממרפסת החלומות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  הוספת מרפסת – האם נדרש היתר בניה?

  הוספת מרפסת – האם נדרש היתר בניה?

  הוספת מרפסת הינה תוספת בניה לכל דבר ולכן דורשת היתר בניה לפני שניתן להתחיל בעבודה.

  היתר בניה נועד להבטיח שתוספת הבניה – הוספת מרפסת במקרה שלנו – עומדת בתקני הבניה שנקבעו על ידי הרשות המקומית, כך שכולם יהיו כפופים לאותם כללי משחק ולא יווצר מצב שכל אחד עושה את הטוב בעיניו כשהרשות המקומית מאבדת שליטה על הנעשה בתחומה.

  לצורך קבלת היתר הבניה, יש צורך להכין ולהגיש לועדה המקומית לתכנון ובניה של הרשות המקומית מפרט טכני בשילוב תכנית בניה וקונסטרוקציה. רק כך תוכל הועדה לשקול האם התכנית המוגשת לה עומדת בתקנים ובתנאים שנקבעו על ידי הרשות וניתן להעניק היתר בניה שיאפשר ביצוע פרויקט הוספת המרפסות.

  על מנת לייעל את התהליך ולא להסתבך בפניות חוזרות ונשנות לועדה המקומית לתכנון ובניה בשל אי הגשת החומר בצורה נאותה שתאפשר לועדה להוציא את היתר הבניה, מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע ורצוי כאלו המנוסים בפרויקטים מסוג זה באותה רשות מקומית, מכירים את כללי המשחק ואת הגורמים הרלוונטיים ויודעים כיצד לפעול ואיך להגיש את החומר בצורה שתבטיח אישור מהיר וחלק של הפניה וקבלת היתר בניה בלי עיכובים מיותרים.

  כמובן שאם אין הסכמה בין הדיירים על הוספת המרפסות ומועלות הסתייגויות, התהליך יתארך הן משום דיונים חוזרים ונשנים בועדה המקומית לתכנון ובניה והן משום הצורך להתדיין בבתי המשפט, במקרים קיצוניים.

  .לאלד יזמות ובניה נסיון של שנים רבות בהוספת מרפסות לבתי מגורים בחיפה והקריות.

  היכרותנו עם תקני הבניה המקומיים וההתנהלות בועדות המקומיות לתכנון ובניה של הרשויות המקומיות באזור הצפון, כל אלו ישפרו את הסיכוי להשיג את אישור הבניה בצורה מהירה וחלקה יותר עם עיכובים מינימליים.

  פנו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו.

  מאמרים נוספים
  post-image
  פעולות אשר יכולות לשפר את איכות החיים שלכם

  יש תמיד תירוץ טוב מדוע לא להשקיע בעצמנו ולהגשים את החלומות שלנו עוד היום. אבל...

  המשך קריאה >
  post-image
  להנות בזמן פנוי בצורה מושלמת

  הקמה של מרפסת בבית פרטי, מביאה עימה יתרונות רבים. בראש ובראשונה אנחנו יודעים היום כי...

  המשך קריאה >
  post-image
  מרפסת החלומות שלכם

  אז אם אתם כבר מתכננים להקים מרפסת פלדה בבית הפרטי או בבניין שלכם ,הגעתם למקום...

  המשך קריאה >