מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  הרחבת מרפסות

  בשנים האחרונות, נוספות לא מעט מרפסות לבנייני מגורים קיימים.

  מרפסות שכאלו משביחות את ערך הנכס ומשדרגות את חוויית הדיירים.

  ניתן למצוא מגוון שימושים למרפסות.

  אפשר להשתמש במרפסת כפינת אירוח רעננה החשופה לאוויר הצח והנוף.

  אפשר להשתמש במרפסת לצורך תליית כביסה ואחסון ואפשר פשוט ליהנות מפינת מנוחה, התרגעות והנאה, שהרי אין הנאה גדולה מהאפשרות לצאת מהבטון המחניק של הדירה החוצה בסוף יום עבודה וליהנות מבריזה נעימה מבלי לצאת מהדירה.

  במהלך השנים, עדכוני החוק היטיבו עם בעלי דירות ומאפשרים בניית מרפסות גדולות יותר, שמאפשרות שימוש גמיש בהתאם לצורך ולרצון.

  לא תמיד היה זה כך.

  בעבר, שטח המרפסת הוגבל על ידי הרשויות המקומיות ל-6 מ”ר בלבד.

  שטח מצומצם שכזה הגביל את אפשרויות השימוש וההנאה מהמרפסת וגרם לכך שלא פעם המרפסת הפכה מנכס שימושי ומהנה, לנטל שלא ניתן לעשות בו שימוש מועיל, כשכל זה הוביל לעיתים להפיכת המרפסת למחסן הדירתי, לפינה שלא ניתן להשתמש בה ומסתירים אותה מעין זרה.

  האפשרות שהתוספות לחוק העניקו להכפלת שטח המרפסת אפשרה להרחיב מרפסות קטנות בבניינים ישנים ולהפוך אותן מנטל לנכס שימושי ומהנה.

  לפני שמרחיבים מרפסת קטנה, חשוב לוודא שהדבר אפשרי מבחינה הנדסית ושהבניין הקיים מסוגל לשאת את העומס הנוסף.

  לאחר שברור שמבחינה טכנית אין בעיה להרחיב את המרפסת, חשוב לשכור את שירותיו של קבלן מנוסה ומיומן שיידע להרחיב את המרפסת הקיימת ולעצב אותה כהלכה כך שתתקבל יחידה אחת הומוגנית המשלבת את המרפסת הישנה עם התוספת החדשה המשתלבת היטב בעיצוב של הבניין, שהרי בסופו של דבר לאיכות ועיצוב המרפסת יש השפעה ישירה על ההנאה שניתן להפיק ממנה ועל תרומת המרפסת להשבחת ערך הדירה.

  לאלד יזמות ובניה נסיון של שנים רבות בהרחבת מרפסות קיימות, הפרויקטים שביצענו והלקוחות המרוצים הרבים יוכלו להעיד על כך.

  אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו פגישת היכרות והתרשמות ולא תתאכזבו.

  הרחבת מרפסות

  אלד מרפסות שמש

  הרחבת מרפסות שמש בבניין משותף

  חושבים להרחיב את המרפסת שלכם? הניסיון הרב שלנו בתחום המרפסות לימד אותנו מספר דברים שממש כדאי לכם לדעת על הרחבת מרפסות ואנו – הצוות המקצועי של אלד, שמחים לשתף אתכם במה שהכי חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך!

  שטח המרפסת – אחד הדברים שהכי חשוב לדעת לגבי הרחבה של מרפסת הוא, שיש הגבלה חוקית שאומרת, ששטח המרפסת לא יכול לעלות על 12 מ"ר, גם אם ניתנו אישורי בנייה לשטחים שלא נוצלו היוצאים מן הכלל – במקרים מסוימים כן ניתן להרחיב את המרפסת באישור מיוחד לשטח גדול יותר. לדוגמה, אם יש בבניין דיירים שלא בנו מרפסת ומאשרים לכם להשתמש בהיתרי הבנייה שלהם ביטוח – תחום הבנייה הוא תחום פרוץ למדי. ובעוד שהקבלנים מבטחים את הפרויקטים שלהם, מומלץ להשתמש בביטוח פרטי. זאת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהוא מכסה את כל מה שחשוב לכם השבחה – היות שמרפסות מעלות משמעותית את הערך של הנכס חשוב לבדוק לפני הרחבת המרפסת הביתית שלכם האם תצטרכו לשלם בגינה היטל השבחה קבלת אישורים – אחד התנאים לקבלת אישור להרחבת מרפסת, במידה ומדובר על מרפסת אחת בלבד בבניין, הוא אישור של השכנים. זאת, משום שהרחבת מרפסת גורמת להרבה לכלוך ורעש ועל השכנים להיות מודעים ומוכנים לכך שכנות טובה – אם כבר עסקנו באישור של השכנים, בואו נדבר על היחסים איתם: גם אם שכן מסוים לא מקבל בברכה את השדרוג שאתם רוצים לעשות בנכס שלכם, כדאי לשמור על יחסים טובים!

  הרחבת מרפסות שמש בבניין משותף עם אלד

  כדי לבצע הרחבת מרפסות בפועל יש לקבל תחילה את כל האישורים הנדרשים, לבחור את סוג ההרחבה הרצוי, לבצע את ההרחבה וליהנות ממנה. כדי שתוכלו לעשות את כל זה בראש שקט, כדאי לפנות למומחים בתחום המרפסות ולקבל את המידע המלא וייעוץ אישי. אנחנו, הצוות המקצועי של אלד, מכירים את כל מה שקשור לתחום הבנייה והשיפוצים ונשמח ללוות אתכם לאורך תהליך השיפוץ של הנכס שלכם מתחילתו ועד סופו.

  עוד בנושא

  הוספת מרפסות שמש בכפר סבא – כל מה שכדאי לדעת

  החלטתם להצטרף לאפנה הנפוצה כיום ברחובות ערי ישראל ולהוסיף מרפסת לדירתכם? יש כמה נושאים שתרצו להכיר ולשלוט בהם טרם שתתחילו בביצוע פרויקט שכזה. אותם נושאים עשויים לחסוך לכם כספים ולהבטיח לכם...
  המשך קריאה

  המדריך להוספת מרפסות שמש בהוד השרון

  אם יצאתם לאחרונה מדירתכם והסתובבתם ברחובות הסמוכים, סביר להניח שנתקלתם בתופעה הנפוצה של הוספת מרפסות לחזיתות בנייני מגורים. גם בניינים לא חדשים שינו לפתע את החזית ומתהדרים במרפסות חדשות. בישראל בה השמש...
  המשך קריאה

  מה המחיר של מרפסות שמש בנתניה?

  מי שמסתובב ברחובות הערים יכול להיווכח בתנופת בניה שאחד מסממניה הבולטים הינו הופעת מרפסות בחזיתות הבניינים. מרפסת מגדילה את שטח הדירה, משביחה את ערכה ומשדרגת את איכות חיי הדיירים. הבנתם את היתרונות...
  המשך קריאה

  מרפסות שמש בפתח תקווה – היתרים

  מרפסות שמש פלדה הפכו לאופנה נפוצה ברחובות ערי ישראל. הוספת מרפסת פלדה לבניין מתבצעת בצורה נקיה ומהירה יחסית, כשיצור המרפסת מתבצע מחוץ לאתר הבניה וחלקי המרפסת מובאים לאתר לצורך הוספה למבנה. בצורה...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט