אתם צעד אחת ממרפסת החלומות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  השלבים השונים עד להקמה של מרפסת

  השלבים השונים עד להקמה של מרפסת

  בעת רכישה של דירה לא תמיד יש לנו את הכסף הדרוש כדי לשפץ אותה ולהפוך אותה לדירה עליה תמיד חלמנו. אבל אם יש לכם רצון להקים תוספת מרפסת לבניין קיים, עליכם לדעת כי האפשרות הזו בהחלט קיימת. במאמר הבא נסקור בקצרה את השלבים השונים עד להקמה של מרפסת חדשה, כזו שתשפר את איכות החיים שלכם בעשרות מונים.

  מה צריך לדעת על תוספת מרפסת לבניין קיים

  ראשית, עליכם לקבל היתר בניה מהוועדה המקומית: תוספת מרפסת לבניין קיים זה לא פרויקט אותו אפשר להתחיל בלי לקבל את האישורים הרלוונטים מוועדת התכנון והבנייה של המועצה המקומית. תוספת מרפסת לבניין קיים דורשת מכם להכין תכנית בניה מסודרת בליווי אדריכל מנוסה. בנוסף, תדרשו להביא את אישורם של לפחות 75% מבעלי הדירות הנוספים באותו בניין. כל עוד תבחרו לעבוד בשיתוף פעולה עם איש מקצוע מנוסה, הרי שמשך הזמן עד לקבלת היתר הבניה יהיה קצר יותר והתהליך כולו יהפוך הרבה יותר יעיל.

  שנית, עליכם לזכור כי המרפסת מוסיפה לשטח הדירה שלכם ויש לזה השלכות: בערים מסוימות תשלום הארנונה נקבע על פי שטח הדירה וגם שטח המרפסת. תוספת מרפסת לבניין חדש דורשת מכם לעבור על כל הפרטים כדי לא להיקלע לסבך בירוקרטי לא פשוט בדיעבד.

  שלוש, דעו כי אין שום סיבה להתמהמה: אנחנו יכולים לחיות את החיים במלואם ואנחנו יכולים לוותר על החלומות שלנו כי תמיד יש תירוץ טוב למה עכשיו זה לא הזמן המתאים. תוספת מרפסת לבניין קיים זה לא מורכב. כאמור, בחירה של אנשי מקצוע מנוסים תהפוך את הפרויקט זול יותר, מהיר יותר וכזה שבסופו תעלו את איכות החיים שלכם באופן משמעותי.

  יש לכם על מי לסמוך

  חברת 'אלדד יזמות' שמחה לספק פתרונות בניה עבור קהל לקוחות נאמן כבר שלושים שנה. הניסיון בצירוף צוות עובדים מיומן הנעזר במכשור מתקדם, עוזר לנו לספק לכם את המענה המדויק בכל פעם מחדש. נשמח לדבר אתכם ולהבין כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם עוד היום. לפרטים ולמתן מענה לשאלות אנחנו זמינים בטלפון ובאתר.

  מאמרים נוספים
  post-image
  מרפסת השמש – כל מה שרציתם לדעת

  אז אתם יודעים כי אתם רוצים להקים מרפסת שמש בבית שלכם או במקום העבודה ואתם...

  המשך קריאה >
  post-image
  פעולות אשר יכולות לשפר את איכות החיים שלכם

  יש תמיד תירוץ טוב מדוע לא להשקיע בעצמנו ולהגשים את החלומות שלנו עוד היום. אבל...

  המשך קריאה >
  post-image
  להנות בזמן פנוי בצורה מושלמת

  הקמה של מרפסת בבית פרטי, מביאה עימה יתרונות רבים. בראש ובראשונה אנחנו יודעים היום כי...

  המשך קריאה >