מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  התקנת מעלית – כל מה שחשוב

  בעבר, כשזוג צעיר קנה דירה בקומה גבוהה, הוא עשה זאת מתוך הבנה שנגזר עליו לטפס במעלה המדרגות כל עוד הוא מתגורר באותו בניין.

  הטיפוס הזה לא היה ואיננו משימה פשוטה גם לזוגות צעירים ובריאים בסיטואציות מסויימות בהן הידיים עמוסות בשקיות מהסופרמרקט או בתינוקות, או כשחלילה מי מבני המשפחה סובל מבעיה כלשהי ברגליו או בעיית בריאות אחרת.

  בנוסף, גם לזוג צעיר יש הורים מבוגרים המגיעים לבקר מידי פעם וגם בהם יש צורך להתחשב.

  אף אם הכל טוב ותקין ולא קיים קושי לעלות ברגל במעלה המדרגות לקומה שלישית או רביעית, עדיין הרבה יותר נוח להגיע לשם במעלית ובזמנים בהם שמים דגש על שיפור איכות חיים, מי לא ירצה להתפנק ולעלות בנוחות אל דירתו בקומה הגבוהה, במיוחד בסיומו של יום מתיש?

  התקנת מעלית מסייעת גם למכור דירה בקומה גבוהה, שכן כיום כשכולנו מוקפים וטובעים בים של אביזרים שנועדו להקל על חיינו, רבים יוותרו על רכישת דירה בקומה גבוהה ללא מעלית ואחרים ילחצו על בעל הדירה להפחית במחיר.

  בעבר, כאמור, מי שקנה דירה בקומה גבוהה ללא מעלית נאלץ לקבל את המצב כגזירה משמיים, כשעל מנת לשנות את המצב היה צורך להחליף דירה. כיום אין זה כך.

  אם הנכם מתגוררים בחיפה או הקריות, דעו לכם כי קיימת דרך להתקנת מעלית בבניין קיים, זאת בתנאי שמצאתם את הקבלן המתאים, שהינו בעל נסיון בביצוע עבודות מסוג זה.

  לאלד יזמות ובניה נסיון עשיר בהתקנת מעליות בבתים משותפים ואחרים בקריות ולקוחותינו המרוצים שזכו לשדרג את איכות החיים וגם את ערך דירתם כמובן יעידו על הנוחות הרבה שהמעלית הכניסה לחייהם.

  התקנת מעלית בבניין קיים, כמוה כהוספת איבר זר לגוף וחשוב שהרצון בשדרוג חוויית המגורים לא יבוא על חשבון העיצוב והיופי.

  אנו משלבים את המעלית בבניין הקיים ומציעים פתרונות עיצוב מגוונים שיגרמו לכך שהמעלית החדשה תיטמע בבניין הקיים כאילו היתה שם מימים ימימה.

  אנו נדאג לכך שהפיר של המעלית לא יכביד על העין וכך לדוגמה נציע במקומות מסויימים פיר שקוף ובמקומות אחרים הוא יחופה באבן בסגנון החיפוי של הבניין על מנת שייראה טבעי ומשתלב.

  הנכם מוזמנים לקבוע איתנו פגישה ואנו נסביר לכם כיצד התקנת מעלית בבניין המגורים שלכם הינה בגדר חלום אפשרי שהגשמנו לרבים ונשמח להגשים גם לכם.

  פנו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו!

  התקנת מעלית – כל מה שחשוב

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  הוספת מרפסות שמש בכפר סבא – כל מה שכדאי לדעת

  החלטתם להצטרף לאפנה הנפוצה כיום ברחובות ערי ישראל ולהוסיף מרפסת לדירתכם? יש כמה נושאים שתרצו להכיר ולשלוט בהם טרם שתתחילו בביצוע פרויקט שכזה. אותם נושאים עשויים לחסוך לכם כספים ולהבטיח לכם...
  המשך קריאה

  המדריך להוספת מרפסות שמש בהוד השרון

  אם יצאתם לאחרונה מדירתכם והסתובבתם ברחובות הסמוכים, סביר להניח שנתקלתם בתופעה הנפוצה של הוספת מרפסות לחזיתות בנייני מגורים. גם בניינים לא חדשים שינו לפתע את החזית ומתהדרים במרפסות חדשות. בישראל בה השמש...
  המשך קריאה

  כמה עולה להוסיף מרפסת שמש בגבעתיים?

  מרפסת שמש זוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות וזאת בשל העובדה שבישראל השמש מככבת ברוב ימות השנה והאפשרות לשבת באוויר הצח מתחת לקרניה המלטפות של השמש מבלי לצאת מהדירה, קוסמת לרבים. אז...
  המשך קריאה

  מה המחיר של מרפסות שמש בנתניה?

  מי שמסתובב ברחובות הערים יכול להיווכח בתנופת בניה שאחד מסממניה הבולטים הינו הופעת מרפסות בחזיתות הבניינים. מרפסת מגדילה את שטח הדירה, משביחה את ערכה ומשדרגת את איכות חיי הדיירים. הבנתם את היתרונות...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט