מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  טיפים להעלאת ערך הדירה

  רוצים להעלות את ערך דירתכם? קבלו כמה טיפים שיוכלו לסייע!

  בעידן המודרני מתעורר לא פעם הצורך לעבור לדירה חדשה.

  התרחבות המשפחה, הרצון להחליף סביבת מגורים, צורך הנובע מאילוצי מקום העבודה, הרצון לשדרג ועוד , כל אלו גורמים לכך שבעלי דירות נאלצים לא פעם למכור אותן לאחר תקופה לא ארוכה.

  הסיטואציה הזאת מצדיקה מחשבה על ערך הדירה ועל כל אותם גורמים שיכולים לסייע לו לעלות.

  אם כך, מה תוכלו לעשות על מנת להעלות את ערך דירתכם, כך שבבוא היום בו תיאלצו להיפרד ממנה, הכיס שלכם יחייך אליכם?

  כמובן שלא כל הגורמים המשפיעים על ערך הדירה נמצאים בשליטתכם. לדוגמה: האזור בו נמצאת הדירה, הקומה בה הנכם מתגוררים ואף מראהו הכללי של הבית המשותף, כל אלו אינם בשליטתכם. אך יש כמה גורמים שיוכלו לסייע להעלות את ערך דירתכם.

  מדובר באותם גורמים שיכולים לייצר לעיתים פער משמעותי בין שתי דירות באותו בניין ונפרט אותם להלן.

  חלוקת שטח הדירה כך שינוצלו כל החללים בצורה שתהפוך אותם לפונקציונאליים ומועילים. כמובן שחלוקה שכזאת תלויה בטעמו של בעל הדירה וצריכה להתאים לטעמו של הקונה, אך אין ספק שחלוקה נכונה של השטח, תוכל לסייע.

  בניה ירוקה – שימוש בחומרים מבודדים המסייעים לחסכון בחשמל, תאורה ועוד, כל אלו יכולים להעלות את ערך הדירה. מדובר בטרנד וידוע שטרנדים מייצרים מחיר גבוה יותר.

  שיפוץ הדירה – החלפת מרצפות, קרמיקות, מטבח וכו’ – מקנה לדירה מראה רענן ועדכני ומעלה את ערכה.

  הוספת מרפסת מגדילה את שטח הדירה ומאפשרת לדיירים לצאת אל המרחב הפתוח וליהנות מאויר צח ונוף מבלי לצאת מהדירה. הגדלת שטח הדירה ושדרוג חוויית המגורים מעלים את ערך הדירה.

  הוספת ממ”ד במציאות של ימינו מהווה גורם חשוב התורם להעלאת ערך הדירה. ממ”ד מביא להגדלת שטח הדירה ובמצב הבטחוני התמידי בו שרויה ארצנו, בהחלט מהווה צורך ולא מותרות.

  ממ”ד יכול לא רק להעלות את ערך הדירה אלא לסייע לקונה בהחלטתו האם לרכוש אותה.

  לנו, ב”אלד יזמות ובניה” , ניסיון של עשרות שנים בביצוע כל סוגי השיפוצים והבניה, אלו שפורטו כאן ונוספים ואנו נשמח להיפגש עמכם ללא התחייבות ולספר לכם כיצד תוכלו לשדרג את חוויית המגורים ובה בעת להעלות את ערך דירתכם תוך התאמת העבודות לצרכיכם וטעמכם.

  פנו אלינו עוד היום ולא תצטערו.

  טיפים להעלאת ערך הדירה

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח! אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם. בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט