מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  מכירת דירה לפני שיפוץ – האם זה משתלם?

  מתכננים למכור את הדירה? מדוע כדאי לכם לחשוב על שיפוץ?

  מתכננים למכור את הדירה? יתכן שבדיוק עכשיו זה הזמן המתאים לחשוב על שיפוץ שיכול להניב תשואה נאה בפרק מן קצר יחסית.

  לעיתים, שיפוץ לפני מכירה יכול להיחשב כמותרות, השבחת הנכס לצורך קבלת סכום גבוה יותר במכירה וקיצור ההמתנה עד המכירה.

  לפעמים, שיפוץ לפני מכירה יכול להיות אילוץ שמהווה את ההבדל בין מכירה מוצלחת לבין קושי למכור או מכירה במחיר נמוך במיוחד. מצב שכזה מתעורר כשמדובר בדירה מוזנחת במיוחד או כזאת הסובלת מבעיית תשתית חמורה.

  לא תמיד חייבים להיכנס לשיפוץ מורכב.

  לפעמים, מספיק לבצע תיקונים קוסמטיים כגון צביעה מחודשת, תיקון מרצפות שבורות ועוד, על מנת ליצור רושם חיובי על הקונה ולשפר את סיכויי המכירה.

  תשתית רקובה בדירה, כגון צינור מים דולף שבא לידי ביטוי ברטיבות ועובש במקומות שונים, ניתנת לגילוי מהיר וקל על ידי הקונה הפוטנציאלי, כשמצב כזה ירתיע אותו מהקניה הן בגלל מצב התשתית עצמה והן משום שיש בכך בכדי לרמוז על בעיות אפשריות נוספות בדירה, גם אם אינן נגלות לעין הבלתי מקצועית של הקונה.

  החלפת רצפה ישנה בעלת עיצוב עתיק, שבורה ומוכתמת, בריצוף מודרני וחדש תעשה את שינוי משמעותי ותעלה את ערך הדירה.

  למי שמעוניין להיכנס לשיפוץ מורכב יותר, הרי שעיצוב מחודש של הדירה וחלוקה שונה ופונקציונאלית יותר של החללים, יוכל ליצור מראה חדש ורענן של הדירה, להגדיל את סיכויי מכירתה ולהעלות את ערכה.

  עם כל היתרונות של שיפוץ לפני מכירה כפי שפורטו לעיל, חשוב להתאים את השיפוץ לנסיבות, במיוחד באותם המקרים בהם השיפוץ מתבצע כהשקעה לפני מכירה.

  כך לדוגמה, שיפוץ יוקרתי של דירת 3 חדרים בשכונה שמחיריה נמוכים, לא יהפוך את הדירה לדירת יוקרה שתימכר ככזאת ולכן אם מבצעים שיפוץ במטרה להניב תשואה נאה, חשוב לבצע את השיפוץ המתאים להשגת המטרה.

  ל”אלד יזמות ובניה” ניסיון של עשרות שנים בשיפוצים מכל הסוגים.

  אנו נוכל לייעץ לכם על השיפוץ המתאים לדירתכם ולמטרותיכם.

  צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה ללא התחייבות ולא תצטערו על כך.

  מכירת דירה לפני שיפוץ – האם זה משתלם?

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח! אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם. בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט