מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  מרפסות מעוצבות בתל אביב

  מרפסות מעוצבות בתל אביב – כך תעצבו את החלום

  אם הסתובבתם לאחרונה ברחובות תל אביב, אין ספק שנתקלתם בתופעה האופנתית של מרפסות מעוצבות בחזיתות בתי מגורים.

  ארצנו שטופת שמש ברוב ימות השנה ומרפסת שמש משדרגת את חוויית המגורים של הדיירים ומשביחה את ערך הדירה, הן משום איכות החיים שהיא מעניקה והן משום הגדלת שטח הדירה הגורמת להגדלת ערכה בשוק הדירות.

  למרות המאפיינים המשותפים, הרי שמבט מקרוב יגלה הבדלים בין המרפסות השונות מבחינת העיצוב ורמות הגימור השונות, כל אחד בהתאם לטעמו, רצונו וכיסו.

  עיצובים שונים של המרפסות יכולים להשפיע על ההנאה, הפונקציונליות וגם על מחיר המרפסת ולכן חשוב להיות מודעים לכל האפשרויות העומדות בפניכם טרם קבלת החלטה ביחס למרפסת שתזמינו.

  עיצוב הולם יכול להוות את ההבדל בין מרפסת מוזנחת ההופכת למחסן לבין פינת חמד שתיהנו לארח בה אורחים, לגדל בה צמחים או סתם לשבת בסיומו של יום מתיש וליהנות.

  אם כך, מה תרצו לשקול בעת החלטה על עיצוב המרפסת?

  איכות החומרים והגימור – ככל שתקפידו על איכות החומרים ורמת הגימור, כך תיהנו מהמרפסת לתקופה ממושכת יותר ותבטיחו את שרידותה לאורך זמן.

  מומלץ בחום לא לחסוך בתחום זה. מדובר בהשקעה חד פעמית שתוכיח את עצמה לאורך זמן.

  סוג החיפוי בו ייעשה שימוש מהווה מרכיב עיצובי נוסף. ניתן לבחור מגוון חיפויים שישתלבו בעיצוב הכללי של המבנה ויהפכו את המרפסת לחלק אינטגרלי של הדירה.

  באיזה סוג ריצוף תעשו שימוש? האם יהיה זה ריצוף דמוי דק? ריצוף גרניט פורצלן? פרקט? יש מגוון אפשרויות, כל אחת עם יתרונותיה וחסרונותיה והשפעתה על המחיר.

  כיצד תיראה דלת היציאה למרפסת? ניתן להציע דלת המשלבת מסגרת אלומיניום איכותית עם משטח זכוכית רחב ידיים המזכיר חלון ראווה איכותי המכניס את הנוף לדירה.

  באיזה מעקה תעשו שימוש במרפסת? מעקה זכוכית? עץ? אלומיניום?

  בחירת מעקה איכותי תבטיח לכם הנאה מהשימוש במרפסת במשך שנים רבות.

  כפי שניתן לראות, מרפסות מעוצבות בתל אביב שונות זו מזו בכמה וכמה מרכיבים שניתן לבחור ולשלב.

  לאלד יזמות ובניה ניסיון של שנים רבים בבניית מרפסות מעוצבות איכותיות, כפי שניתן למצוא בתל אביב ובערים נוספות.

  הנכם מוזמנים לקבוע עמנו פגישת היכרות ללא התחייבות ונשמח לעצב ביחד אתכם את המרפסת המתאימה לכם.

  מרפסות מעוצבות בתל אביב

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  הוספת מרפסות שמש בכפר סבא – כל מה שכדאי לדעת

  החלטתם להצטרף לאפנה הנפוצה כיום ברחובות ערי ישראל ולהוסיף מרפסת לדירתכם? יש כמה נושאים שתרצו להכיר ולשלוט בהם טרם שתתחילו בביצוע פרויקט שכזה. אותם נושאים עשויים לחסוך לכם כספים ולהבטיח לכם...
  המשך קריאה

  המדריך להוספת מרפסות שמש בהוד השרון

  אם יצאתם לאחרונה מדירתכם והסתובבתם ברחובות הסמוכים, סביר להניח שנתקלתם בתופעה הנפוצה של הוספת מרפסות לחזיתות בנייני מגורים. גם בניינים לא חדשים שינו לפתע את החזית ומתהדרים במרפסות חדשות. בישראל בה השמש...
  המשך קריאה

  מה המחיר של מרפסות שמש בנתניה?

  מי שמסתובב ברחובות הערים יכול להיווכח בתנופת בניה שאחד מסממניה הבולטים הינו הופעת מרפסות בחזיתות הבניינים. מרפסת מגדילה את שטח הדירה, משביחה את ערכה ומשדרגת את איכות חיי הדיירים. הבנתם את היתרונות...
  המשך קריאה

  מרפסות שמש בפתח תקווה – היתרים

  מרפסות שמש פלדה הפכו לאופנה נפוצה ברחובות ערי ישראל. הוספת מרפסת פלדה לבניין מתבצעת בצורה נקיה ומהירה יחסית, כשיצור המרפסת מתבצע מחוץ לאתר הבניה וחלקי המרפסת מובאים לאתר לצורך הוספה למבנה. בצורה...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט