אתם צעד אחת ממרפסת החלומות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  מרפסת תלויה

  מרפסת תלויה מחיר – הגורמים המשפיעים

  ריבוי המרפסות התלויות שצצות ברחובות ערי ישראל מלמד על הפופולאריות הרבה שהן צוברות.

  מה הפלא?

  מרפסת תלויה מוסיפה לכל דירה יתרונות שלא היו לה, החל משטח נוסף בו ניתן לעשות שימוש לאירוח, אחסון, מנוחה ועוד, דרך הגדלת ערך הדירה עקב השבחתה וכלה בשדרוג חוויית המגורים ועוד שלל יתרונות.

  אם אתם מתגוררים בבית משותף, קיים סיכוי טוב שגם אם הנושא של הוספת מרפסת תלויה טרם עלה לדיון, זה יקרה במועד כזה או אחר ואז תעלה גם כמובן סוגיית המחיר. היתרונות ברורים, אך כמה כל זה אמור לעלות?

  יש כמה וכמה גורמים העשויים להשפיע על מחירן של מרפסות תלויות וגם אם במבט מבחוץ יש דמיון רב בין המרפסות, הרי שיכולים להיות הפרשי מחירים בשל אותם גורמים.

  גורם ראשון שישפיע על המחיר הינו כמות המרפסות הנוספות לבניין.

  כאשר מוסיפים מרפסת לבניין, ישנן הוצאות קבועות בהן נושא הקבלן בלי כל קשר למספר המרפסות המוזמנות וברור שאם לדוגמה נוספת לבניין בן 8 קומות מרפסת בודדת, עלותה תהיה גבוהה מעלות הוספת מרפסות לכל הבניין, משום שאותן הוצאות עליהן דובר מתחלקות בין כל הדיירים.

  לכן, ככל שיותר בעלי דירות ב בניין יצטרפו לפרוייקט הוספת מרפסות תלויות, המחיר של כל מרפסת יוזל.

  גורם נוסף שישפיע על המחיר הינו שטח המרפסת. באופן טבעי, ככל שהמרפסת גדולה יותר, כך עלות העבודה והחומרים מתייקרת, אם כי בנושא זה של שטח מרפסת תלויה, קיים סיכוי טוב להזמנת מרפסת בשטח המקסימלי האפשרי, כך שבדרך כלל בנושא ספציפי זה יהיו פחות הבדלים.

  הגורמים הנוספים המשפיעים על מחירה של מרפסת תלויה, קשורים בעיצוב, בתכנון ובמפרט המרפסת.

  לדוגמה:

  כמה נקודות חשמל יהיו במרפסת? מומלץ לא לחסוך בנושא זה, היות שאם רוצים ליהנות מהשימוש במרפסת ולנצל אותה במידה המירבית, כדאי לחשוב גם על נושא זה ולפזר מספיק נקודות חשמל שיאפשרו שימוש מועיל ומהנה.

  באיזה סוג של חיפוי משתמשים במרפסת? גם לכך יש השלכה על העלות וקיימות מספר אפשרויות שישפיעו על העלות והקבלן בו תבחרו ישמח לפרטן.

  סוג המעקה בהיקף המרפסת ישפיע גם הוא על המחיר וגם כאן קיימות כמה אלטרנטיבות, כל אחת ומחירה.

  שוק המרפסות תחרותי והקבלן ישאף להציע לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר שיאפשר לו לקבל את העבודה.

  עם כל הרצון הטבעי להוזלת המחיר ככל שניתן, חשוב לוודא שמחיר מוזל איננו נובע מחומרים פחות איכותיים ומאיכות עבודה חובבנית.

  החלטה על הוספת מרפסת איננה קלה ובכל מקרה איננה זולה ויש לה השלכות על ההנאה ואיכות החיים לשנים רבות, לכן יש חשיבות לאיכות החומרים והעבודה שתוכל להבטיח שרידות ממושכת ולכן גם אם לנושא המוצג בסעיף זה יש השלכה על המחיר, חשוב להיות מודע לכך ולא לחסוך על מנת לא להתאכזב בהמשך.

  לאלד יזמות ובניה נסיון של שנים רבות בהוספת מרפסות, תוך הקפדה על איכות החומרים והעבודה והתאמת המרפסת לרצונו ותקציבו של המזמין.

  הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות, בה נציג בפניכם את הנושא ונסביר לכם כיצד תוכלו להגשים את החלום ולשדרג את דירתכם.

  בניית מרפסת תלויה

  רוצים להוסיף מרפסת בדירה שלכם? מרגישים מבולבלים מעודף המידע? הצוות של אלד כאן כדי לעשות לכם סדר! לאחר שנים של עבודה בתחום הבנייה והשיפוצים אנחנו מגישים כאן לפניכם את כל מה שחשוב לדעת על בניית מרפסת תלויה בבנייני דירות ובעיקר – היתרונות שלהן.

  כמה עולה מרפסת תלויה?

  הוספת מרפסות שמש לבנייני מגורים הפכה לתופעה נפוצה בארצנו שטופת השמש. אין להתפלא על כך במדינה כשלנו בה רוב ימות השנה זוכים אנו ליהנות מקרניה המלטפות של השמש. האפשרות להגדיל את שטח הדירה ואת ערכה ולהשביח את חוויית המגורים קוסמת לרבים.

  חולמים על הוספת מרפסת תלויה לדירתכם? כמה יעלה לכם להגשים את החלום? מרפסות תלויות או בשמן האחר מרפסות פלדה מגיעות במגוון עיצובים, גימורים ומפרטים המשפיעים ישירות על מחיר המרפסת. ההחלטות שתקבלו ביחס לנושאים הנ”ל ונוספים תשפענה על המחיר שתתבקשו לשלם.

  גורם ראשון שישפיע על מחיר המרפסת מתייחס לכמות המרפסות שיתווספו לבניין. הוספת מרפסת בודדת לדירה בקומה 8 המחייבת פיגומים ולוגיסטיקה שיפלו כולם על כתפיו של בעל הדירה הבודדת, תהיה עניין יקר בהשוואה להוספת מרפסות לכל הדירות באותו בניין בן 8 קומות. לכן, אם תרצו להוזיל את עלות המרפסת, טוב תעשו אם תקדמו את הרעיון בקרב כל השכנים. זה גם יקל עליכם להשיג אישור להוספת המרפסת ולמנוע התנגדות של שכנים.

  שטח המרפסת ישפיע אף הוא על מחירה. ככל שבונים מרפסת גדולה יותר, הדבר כרוך בעבודה וחמרי גלם נוספים, מה שמשפיע ישירות על המחיר. רמת הגימור בה תבחרו תשפיע אף היא על עלות המרפסת. ככל שרמת הגימור תהיה גבוהה יותר וייעשה שימוש במוצרים וחומרים איכותיים יותר, המחיר יתייקר.

  מאחר שהמרפסת תשרת אתכם לתקופה ממושכת, מומלץ לא לחסוך בתחום זה ולהקפיד על איכות גבוהה שתבטיח לכם הנאה מרובה מהשימוש השוטף במרפסת. גם מפרט המרפסת ישפיע על מחירה.

  מרפסת תלויה – באיזה ריצוף תשתמשו? מה סוג המעקה? תהיה ויטרינה? כמה נקודות חשמל יותקנו?

  ככל שהמפרט יהיה עשיר ואיכותי יותר, תשלמו מחיר גבוה יותר. כמו בסעיף הקודם, גם כאן מומלץ בחום לא לחסוך על מנת להבטיח לכם מרפסת כלבבכם שתפיקו ממנה את מירב ההנאה והתועלת לאורך זמן, כך שלא כדאי להתפשר בנושא זה. העלות הנוספת הינה שולית, אם מחלקים אותה על פני שנים רבות של שימוש מהנה.

  לאלד יזמות ובניה נסיון של שנים רבות בבניית מרפסות תלויות ואחרות בכל רחבי הארץ.

  מעוניין להוסיף מרפסת תלויה בכפר סבא? אנחנו הכתובת. מתעניין במרפסת שמש ברעננה? אנחנו לשירותך!

  מתגורר בהוד השרון ורוצה להוסיף מרפסת פלדה לדירתך ולהשביח את ערכה? נוכל לסייע לך.

  אזורי הפעילות העיקריים שלנו כוללים את חיפה והקריות, תל אביב והמרכז, אזור השרון ועוד.

  פנה אלינו עוד היום ונשמח לייעץ לך ללא כל התחייבות.

  האם מרפסת תלויה בטוחה?

  בשלב הראשון, תרצו להיפגש עם קבלן המתמחה בהוספת מרפסות לבתי מגורים. קיימים שני סוגי מרפסות: מרפסות בטון ומרפסות פלדה תלויות.

  מרפסות בטון הינן בעלות משקל כבד ומוסיפות עומס רב על היסודות הקיימים של הבניין. מסיבה זאת לא ניתן להוסיף מרפסת בטון לכל בניין ויש צורך לוודא שהיסודות הקיימים מסוגלים לשאת את המשקל הכבד. בשל המשקל הגבוה, יש צורך בעמודי תמיכה היורדים מהמרפסות אל הקרקע, כשיש לכך חסרונות כגון הפרעה לנוף הפתוח, תפיסת מקומות חניה בקומת הקרקע ועוד. יחד עם זאת, עמודי התמיכה נותנים אשליה של בטחון, משום שהמרפסות בנויות על סוג של קונסטרוקציה המגיעה עד הקרקע ואינן תלויות.

  הסוג השני של המרפסות הינן מרפסות פלדה. מרפסות פלדה קלות וחזקות ממרפסות בטון ובשל כך לא רק שאינן מוסיפות עומס כה כבד על יסודות הבניין, אלא שהן גם אינן מצריכות שימוש בעמודי תמיכה אל הקרקע, מה שגורם להן להיות “תלויות” ומכאן שמן. כשם שעמודי התמיכה הנלווים למרפסות הבטון נותנים תחושה של בטחון למרות כל מגרעותיהם, העדר עמודי תמיכה במרפסות פלדה מעורר שאלה פשוטה: האם מרפסת תלויה בטוחה? האם היא חזקה מספיק על מנת להישאר תלויה ללא עמודי תמיכה?

  התשובה לכך פשוטה, ברורה וחד משמעית. מרפסות פלדה חזקות בהרבה ממרפסות בטון, מה שמאפשר לייצר מרפסות דקות בעלות משקל נמוך בהרבה מזה של מרפסות בטון. כל האמור לעיל מסביר מדוע אין צורך בעמודי תמיכה, כשהדבר איננו פוגע בבטיחות מרפסות פלדה, נהפוך הוא. בשל העובדה שמרפסות פלדה כה חזקות וקלות, ניתן להוסיפן לכל בניין ואפשר ליהנות מהיתרונות הרבים שלהן בהשוואה לאלטרנטיבה מבטון מבלי לחשוש.

  מה יתרונותיה של מרפסת תלויה מפלדה?

  חלקי המרפסת מורכבים במפעל מחוץ לבניין מה שמאפשר בקרת איכות הרבה יותר קפדנית ובה בעת הפרעה מינימלית לשגרת חיי הדיירים.

  לאחר הכנת חלקי המרפסת מחוץ לאתר הבניה, מובאים החלקים לבניין להתקנה מהירה ונקייה.

  אלד יזמות ובניה מתמחה מזה שנים רבות בהוספת מרפסות פלדה לבנייני מגורים, בצורה בטוחה ואיכותית כפי שיעידו לקוחותינו המרוצים הרבים.

  הנכם מוזמנים לקבוע אתנו פגישת היכרות ללא התחייבות.

  מרפסת תלויה – השקעה עם רווח בצידה

  סיור מהיר ברחובות הערים חושף את תופעת המרפסות התלויות שהפכה לטרנד אופנתי של ממש. כשהאופנה מייצרת גם רווח נאה, הרי שיש סיבה טובה של ממש לשקול הוספת מרפסת תלויה לכל דירה בבניין קיים. מאז תיקון החוק לפני קרוב לעשור, ניתן להוסיף מרפסת תלויה כמעט לכל דירה.

  מחירה הנמוך יחסית אל מול השבחת ערך הדירה בעקבות בנייתה, הופכות את הוספת המרפסת לעסקה כדאית בהחלט, המניבה תשואה נאה.

  להניע את התהליך של בניית מרפסת תלויה

  אם כבר הגעתם למסקנה, שאתם רוצים להתחיל תהליך של בניית מרפסת תלויה, זהו הזמן להתחיל להניע את התהליך. אבל כדאי מאוד שלא תעשו את זה לבד! אנו באלד, נשמח לעזור לכם בכל מה שנחוץ ובכל השלבים, החל משלב קבלת האישורים ועד לשלב היציאה שלכם למרפסת. אנו מציעים לקהל לקוחותינו ליווי לאורך כל הדרך וייעוץ מקצועי, שבא עם ניסיון של שנים והרבה מאוד לקוחות מרוצים, שלא חיכו לשנה הבאה כדי שיוכלו לשבת על המרפסת.

  מרפסת תלויה – חשוב לדעת

  ההשלכות הכלכליות של המרפסת מגיעות בשני מסלולים:

  ראשית, ככל שהמרפסות הופכות לנפוצות ואופנתיות יותר, בעל דירה ללא מרפסת עלול למצוא את עצמו במצב נחות אל מול המתחרים בעת שינסה למכור את דירתו. רוכש הדירה עלול לוותר על הדירה או לחילופין ללחוץ על הורדת המחיר, אם יגלה שמדובר בדירה ללא מרפסת.

  לעומת זאת, דירה מקבילה עם מרפסת תימכר בקלות רבה יותר ובמחיר גבוה יותר, כך שההשלכה של הוספת מרפסת לדירה, חיובית בהחלט.

  השבחת ערך הדירה איננה נמדדת אך ורק במונחים כספיים. את ההנאה והפונקציונאליות המביאות לשדרוג חוויית המגורים ושיפור איכות החיים, לא ניתן למדוד בכסף. היכולת לצאת בסוף יום עבודה מתיש אל המרפסת הפתוחה, לשאוף אויר צח, לצפות בנוף ולהירגע מעמל היום משפרת את איכות החיים בהיקף שמותיר את השיקול הכספי בצד. ככלות הכל, לא ניתן להצמיד ערך כספי להנאה ולכיף.

  את המרפסת התלויה ניתן לקבל במגוון עיצובים שיהפכו אותה לפינת החמד של הדירה, בה תתגאו ותשמחו לארח את אורחיכם. לאלד יזמות ובנייה נסיון עשיר בהוספת מרפסות מכל הסוגים לדירות בבניינים קיימים. לקוחותינו המרוצים הרבים יעידו על איכות העבודה איתנו, על היותנו קשובים להם, על עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו ועל אספקת המרפסת באיכות בלתי מתפשרת של עבודה וחומרים.

  הנכם מוזמנים לתאם עמנו פגישת יעוץ ללא התחייבות ואנו נשמח לספר לכם על הדרך בה נוכל להגשים לכם את החלום בתקופה קצרה יחסית.

  הוספת מרפסת תלויה – להכניס את השמש אל הדירה

  ארצנו שטופת שמש, כמעט בכל ימות השנה. לא רק באביב ובקיץ, גם בסתיו ובחורף אנו נהנים מימים רבים של שמש. אם כך, מדוע לא לנצל את השמש וליהנות ממנה גם כשאנו נמצאים בדירה? דירה בבית משותף, אוורירית ונעימה ככל שתהיה, עדיין כולאת את הדיירים בתוך מרחב דירתי סגור, רובו מבטון. כשרוצים לשאוף אויר צח וליהנות מקרני השמש, צריך לצאת אל מחוץ לדירה וזה לא תמיד מתאים ונוח.

  מרפסת תלויה הנוספת לדירה קיימת, מביאה את השמש, את האויר, את הנוף, את המרחב הפתוח אל תוך הדירה ופשוט מאפשרת לצאת מהמרחב הדירתי הסגור והמחניק לעיתים, החוצה.

  רוצים להשתזף? לשאוף אויר צח? רוצים לצפות בנוף? אין צורך לצאת לשם כך מהבית ולנסוע למרחקים. ניתן להוסיף מרפסת תלויה לדירתכם, המאפשרת לצאת אליה בכל עת שרוצים וליהנות מכל הטוב הזה, מבלי שהדבר יהיה כרוך בהכנות מיוחדות. ניתן לעצב מרפסת תלויה כפי שרוצים, אפשר לשים בה כל ציוד בו חפצים, כמו כיסאות נוח וריהוט גן ובקיצור אפשר להפוך את מרפסת השמש לפינת חמד בה תוכלו לבלות בכל עת מבלי לצאת מהדירה.

  אפשר גם להתייחס למרפסת תלויה כאל גינה פרטית, לשתול בה צמחים, למלא אותה בעציצים. מי לא ישמח לצאת בסוף יום עבודה למרפסת שכזאת, לשאוף אויר צח, ליהנות מהנוף, להריח את הפריחה? מרפסת שכזאת מהווה גם מקום נוח וטבעי לארח משפחה וחברים. אירוח שכזה במרפסת מעוצבת ומצויידת היטב, מקבל אופי שונה לחלוטין ומשרה אוירה אחרת. בניית מרפסת שמש מהווה חלום הניתן להגשמה.

  פנו אלינו עוד היום ונספר לכם כיצד תוכלו להוסיף מרפסת שמש לדירתכם.

  נקודות חשובות על בניית מרפסת תלויה

  רגע לפני שנעסוק במרפסת התלויה עצמה, בואו נדבר על היתרונות של הוספת מרפסת באופן כללי. ראשית, היות שאנו חיים במדינה עם אקלים ים תיכוני, חם ושמשי, הרי שזה ממש פשע שלא ליהנות מהאור והחום של השמש ומהבריזה המגיעה מהים על מרפסת שמש דירתית.

  מהבחינה הפרקטית, מרפסות שמש מהוות חלק נוסף של הדירה, בו אפשר לארח ואפילו לתלות כביסה לייבוש. חשוב גם לזכור ולהתייחס לעובדה, שהיות שדירות עם מרפסות הן הרבה יותר מבוקשות, הוספת מרפסת מעלה משמעותית את ערך הדירה.

  המרפסות התלויות נתלות ונתמכות על ידי מוטות פלדה, שננעצים בבטון הקיים של הבניין. היות שהן הפלדה והן הבטון הם חומרים חזקים ואמינים, השילוב של השניים נותן תחושת ביטחון.

  למעשה, כך גם ניתן לשמור על מראה יותר אסתטי של חלקו החיצוני של הבניין ובזכות העובדה, שהמרפסות התלויות אינן זקוקות לתמיכה של עמודים, הן גם משאירות יותר שטח פנוי בחצר הבניין.

  אחד היתרונות הבולטים ביותר של המרפסות התלויות הוא תהליך הבנייה וההתקנה הפשוט והמהיר שלהן. זאת, מפני שישנה אפשרות להכין את המרפסת במפעל ופשוט לבוא ולהתקין אותה. מן הסתם, תהליך זה הינו קצר בהרבה מאשר בניית מרפסת מבטון!

  image
  מאמרים נוספים
  post-image
  פעולות אשר יכולות לשפר את איכות החיים שלכם

  יש תמיד תירוץ טוב מדוע לא להשקיע בעצמנו ולהגשים את החלומות שלנו עוד היום. אבל...

  המשך קריאה >
  post-image
  להנות בזמן פנוי בצורה מושלמת

  הקמה של מרפסת בבית פרטי, מביאה עימה יתרונות רבים. בראש ובראשונה אנחנו יודעים היום כי...

  המשך קריאה >
  post-image
  מרפסת החלומות שלכם

  אז אם אתם כבר מתכננים להקים מרפסת פלדה בבית הפרטי או בבניין שלכם ,הגעתם למקום...

  המשך קריאה >