מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  משפצים? בונים? הטיפ הזה יכול למנוע מכם נזק כספי

  ביצוע תוספות בניה או שיפוצים מכל סוג מצריך קבלת לא מעט החלטות לא פשוטות ביחס לסוג השיפוצים, החומרים בהם ייעשה שימוש, האדריכל בשירותיו נעזרים והקבלן המבצע.

  כל ההחלטות הנ”ל הכרחיות על מנת לאפשר לפרויקט לצאת לדרך, ולעיתים לאחר השקעת אנרגיות מרובות בתהליך המקדים, בעלי נכסים רבים שוכחים נושא אחד שיש לו חשיבות רבה וקיומו יכול לחסוך כאבי ראש, דאגות ואף נזקים כספיים.

  לפני שהקבלן מתחיל בביצוע העבודה חשוב לוודא שהפרויקט מבוטח בביטוח עבודות קבלניות.

  ביטוח מסוג זה מכסה את העבודות והחומרים המעורבים בפרויקט, על בסיס “כל הסיכונים”, שהינו בסיס נרחב ביותר, כך שבמקרה של נזק תאונתי ובלתי צפוי לפרויקט מכל סיבה שאיננה מוצאת מכלל כיסוי, חברת הביטוח תפצה על הנזק ותספק בכך את המשאבים הכספיים הנדרשים לתיקון הנזקים ולעתים אף לביצוע מחודש של העבודה מראשיתה.

  לדוגמה, ביצעתם תוספת בניה של יחידת מגורים בחצר ויום לפני השלמתה ומסירתה לידיכם, פרצה שריפה (חו”ח) והיחידה החדשה נהרסה.

  במקרה שכזה יש לפנות את ההריסות, לנקות את השטח ולהתחיל בביצוע העבודות מההתחלה, על כל הכרוך בכך: תשלום שכר עבודה לפועלים, חומרים, ציוד ועוד. לעיתים, ההוצאה הכרוכה בשיקום זהה לשווי המלא של העבודות ובהעדר ביטוח אתם עלולים למצוא עצמכם בלי תוספת הבניה ועם חור בכיס.

  בנוסף לכיסוי הביטוחי לעבודות עצמן, ביטוח עבודות קבלניות מבטח את אחריותכם לנזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי ולעובדים.

  במהלך העבודה, עובר אורח עלול להיפגע, נזק עלול להיגרם לרכוש סמוך ועוד.

  מדובר לעיתים בתביעות על סכומים נכבדים וריצות לבתי משפט.

  כפי שניתן לראות, ביצוע עבודת בניה או שיפוץ כרוכה בסיכונים הן לעבודה עצמה והן לסובבים אתכם ועריכת ביטוח או על ידכם או על ידי הקבלן עשויה לחסוך מכם כאבי ראש רבים והוצאות נכבדות ולהבטיח שתעברו את הפרויקט בשלום. לכן חיוני לערוך את הביטוח טרם תחילת העבודות.

  את הביטוח יכול לערוך בעל הנכס או הקבלן וחשוב שפוליסת הביטוח תכסה את שני הצדדים, הן את הקבלן והן את בעל הנכס, בלי קשר לגורם שטיפל בכך ועל שמו הוצאה הפוליסה מלכתחילה.

  אנו באלד יזמות ובניה מודעים לחשיבות הנושא ודואגים להסדרת הביטוח כך שבנוסף לעבודה איכותית ברמה גבוהה, תהיו מוגנים ותוכלו לישון בשקט.

  הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולא תתאכזבו.

  משפצים? בונים? הטיפ הזה יכול למנוע מכם נזק כספי

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח! אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם. בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט