מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  סגירת מרפסת שמש

  מרפסת שמש כבר מזמן הפכה לסוג המרפסות החביב על הישראלים, בעיקר בזכות השמש המרובה שהיא מכניסה לדירה והופכת את המרפסת למקום מושלם לאירוח. עם זאת, מרפסת שמש כמו שהיא תהיה פחות מתאימה לשימוש בימי החורף הקרים והגשומים. אם אתם לא רוצים להפסיק לארח גם בימים האלה, יש פתרון – סגירת מרפסת שמש. השם אולי נשמע מאיים, אך האמינו לנו שמדובר בהליך פשוט שמבטיח שימוש מירבי שלכם במרפסת. אז איך עושים את זה?

  סגירת מרפסת שמש – איך עושים את זה?

  • סגירה קבועה או זמנית: עוד לפני שאתם ניגשים לשיטות העבודה והחומרים השונים שאיתם אפשר לסגור את המרפסת, חשוב להבין איך אתם מתכננים להשתמש במרפסת המקורה והאם אתם מעוניינים בסגירה קבועה של המרפסת או סגירה שניתנת לשינוי? ההבנה של הצרכים שלכם תוביל אתכם אל דרך הבנייה הטובה ביותר עבורכם.
  • סגירת מרפסת שמש עם אלומיניום: האלומיניום הוא אחד החומרים החזקים ביותר בתחום סגירת המרפסות, הודות למשקל הקל שלו ולקלות עיבוד החומר. סגירת מרפסת שמש עם אלומיניום תבטיח לכם בנייה קלה של הסגירה ובידוד מירבי של החלל.
  • סגירת מרפסת שמש עם תריס נגלל: סוג זה של סגירה הוא אולי הסוג האהוב ביותר על הישראלים. סוג סגירה זה מאפשר לכם לשחק עם הפתיחה והסגירה של מרפסת השמש שלכם ולהתאים אותה למזג האוויר. ניתן להציב תריסים הן בכניסה וביציאה מהמרפסת והן כשכבת גג.
  • סגירת מרפסת שמש עם זכוכית: גם סוג זה של סגירה צבר פופולאריות רבה בקרב הקהל הישראלי בשנים האחרונות. לרוב סגירת הזכוכית נעשית עם זכוכית הכוללת בידוד והופכת את הסגירה לעמידה הרבה יותר.
  • סגירת מרפסת שמש עם בטון: זוהי השיטה הוותיקה ביותר בתחום סגירת המרפסות, ולרוב נעשה בה שימוש רק אם המרפסת עצמה עשויה בטון, עקב משקל החומר.

  לסיכום

  אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם טיפה סדר בכל הדרכים שבהם אפשר לסגור את מרפסת השמש שלכם. אם עשינו לכם חשק ואתם כבר חייבים לסגור את המרפסת שלכם, אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר!

  מרפסת שמש סגורה

  מרפסת שמש סגורה

  מרפסת שמש היא אחד מסוגי המרפסות הנפוצים ביותר בארץ, ויותר ויותר מרפסות כאלו נבנות בכל יום. עם זאת, עדיין יש סוג אחד של מרפסות שמש שעדיין לא הגיע לכל בית בישראל – מרפסת שמש סגורה. זה יכול אולי להישמע כמו שני דברים מנוגדים, אך האמת היא שלמרפסת שמש סגורה יש יתרונות רבים והן יכולות לשמש אתכם אפילו יותר ממרפסת שמש סטנדרטית. סקרנים? המשיכו לקרוא.

  מרפסת שמש סגורה – למה זה טוב?

  מרפסת שמש סגורה יכולה לשמש אתכם גם בימים שבהם מזג האוויר פחות מואר ומאפשר ישיבה בחוץ. הסגירה של המרפסת תאפשר לכם להשתמש בה גם בימים של גשם, רוחות ואפילו שלג. הכל תלוי באופן הסגירה. בנוסף, הסגירה של המרפסת תאפשר לכם להשתמש בה כחדר נוסף של ממש ולעשות בחלל הזה שימוש מעבר לאירוח. הדבר טוב גם לשווי הנכס. סגירה של מרפסת שמש יכולה להעלות את שווי הנכס שלכם בעשרות אחוזים.

  האם סגירת מרפסת שמש חייבת להיות קבועה?

  ממש לא. ישנם שני סוגים עיקריים של מרפסות שמש סגורות: מרפסת שמש בעלת סגירה קבועה ומרפסת שמש בעלת סגירה ארעית. הסגירה הקבועה, כשמה כן היא, היא סגירת קבע שלא ניתן לפתוח מבלי התערבות של בעלי מקצוע. הסגירה הארעית לרוב נעשית באמצעות דלתות הזזה\ תריסים חשמליים שמאפשרים לכם לשחק עם הסגירה והפתיחה של המרפסת כמה שתרצו.

  האם ניתן לסגור כל מרפסת שמש?

  לצערנו לא ניתן לסגור כל מרפסת שמש. האפשרות לסגירת מרפסת שמש כלשהי תלויה במספר רב של גורמים, ביניהם היציבות של הדירה\ הבית, איכות היסודות, המבנה האדריכלי של הנכס ועוד. צריך להבין האם הבניין\ הבית יוכל לעמוד בעודף המשקל של הסגירה, ובמידה ותעשה סגירה על בניין שלא יכול לעמוד בתוספת זה יכול להיגמר באסון.

  אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם מעט סדר בכל הנוגע למרפסות שמש סגורות. אם עשינו לכם חשק לסגור גם את המרפסת שלכם אבל עוד לא מצאתם את העסק שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" נשמח לסייע לכם!

  מידע נוסף בנושא

  סגירת מרפסת שמש עם זכוכית – למה זה טוב?

  ראשית כל, הסגירה הזו מתאימה למי שרוצה לספק יותר הגנה למרפסת שלו אך לא רוצה לפספס שנייה מהנוף הנשקף ממנה. סגירת זכוכית מאפשרת לכם להביט בנוף 7\24 ולהישאר מוגנים. בנוסף, תוכלו לנקות אותה בקלות והתחזוקה של הזכוכית היא הפשוטה ביותר מכל שיטות הסגירה.

  סגירת מרפסת שמש עם זכוכית

  אנשים רבים המעוניינים לסגור את מרפסת השמש שלהם מתלבטים סביב שאלה אחת חשובה – באיזה חומר להשתמש בסגירה? השימוש באלומיניום וחומרים דומים כבר ידוע לרוב, אך האם שקלתם לסגור את מרפסת השמש שלכם באמצעות זכוכית? הדבר אולי נשמע לא הגיוני או לא בטיחותי, אך האמת היא שסגירה באמצעות זכוכית היא שיטה יעילה ואיכותית לא פחות מהאלומיניום. סקרנו אתכם? המשיכו לקרוא.

  האם סגירת זכוכית היא סגירה בטוחה?

  כמובן שהיא סגירה בטוחה! סגירת מרפסת שמש עם זכוכית לא נעשית עם סתם זכוכית רגילה, אלא עם זכוכית בעלת בידוד שתאפשר לכם לבלות במרפסת בנוחות ובבטיחות מבלי לחשוש מדליפות, רטיבות או טיפות גשם שיגיעו אליכם. הזכוכית שאיתה יעבדו היא חזקה הרבה יותר מהזכוכית הרגילה שאתם מכירים.

  אילו שיטות סגירת מרפסת שמש עם זכוכית יש?

  כיום יש שתי שיטות עיקריות שבהם משתמשים על מנת לבצע סגירת מרפסת שמש עם זכוכית. הראשונה שבהן היא דלת הזזה, פתרון שכנראה רובכם מכירים. דלתות הזזה במרפסת שמש הן בדיוק כמו דלתות ההזה שאתם מכירים מכל מקום אחר, והם מאפשרים לכם להשתמש במרפסת כחדר נוסף של ממש.

  השיטה השנייה בה משתמשים על מנת לבצע סגירת מרפסת עם זכוכית היא שיטת הזכוכית המתקפלת, שיטה הנקראת גם "וילון זכוכית". בשיטה זו נעשה שימוש בדלתות זכוכית מתקפלות על מנת לסגור את המרפסת. השיטה הזו מאפשרת לכם לשחק עם גודל הדלת ולהנות מהמרפסת כמה שתרצו.

  מידע נוסף והזמנות

  אנחנו מקווים שהצלחנו להראות לכם שסגירת מרפסת שמש עם זכוכית היא אופציה מעולה שאסור לפסול על הסף. במידה ואתם רוצים לבצע סגירה כזו גם אצלכם אבל אתם לא יודעים איפה להתחיל, אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" נשמח לעמוד לשירותכם!

  מרפסת שמש מקורה

  מרפסות השמש הפכו למראה רגיל לגמרי במגוון בתים ודירות ברחבי ישראל, הודות לאפשרויות השימוש הרבות שיש למרפסות האלה וליעילות הבנייה שלהן. מה שהרבה אנשים לא יודעים זה שכיום אפשר גם לבנות מרפסת שמש מקורה, שתאפשר לכם להנות מהמרפסת שלכם בכל מצב. סקרנו אתכם? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

  למה לי לעשות מרפסת שמש מקורה?

  למה לא? במידה ואתם הופכים את מרפסת השמש שלכם למרפסת מקורה אתם יכולים להשתמש בה ללא חשש בכל מזג אוויר. לא משנה אם בחוץ יש גשם זלעפות או שמש קופחת- אתם יכולים להשתמש ולבלות במרפסת שלכם. בנוסף, הקירוי יוכל להגן על המרפסת שלכם מפני לכלוכים לא צפויים ולא נעימים שיכולים להגיע למרפסת כמו עלים או חיות קטנות למיניהן, וגם הניקיון של החלק העליון יהיה קל יותר מהניקוי של המרפסת עצמה.

  מרפסת שמש מקורה – איך עושים את זה?

  היום יש כמה דרכים פופולאריות בהן ניתן לסגור את המרפסת שלכם ולהפוך אותה למקורה:

  הוספת סכך- אנשים רבים מתחברים דווקא לפתרון הפשוט, הוספת סכך הכי פשוט שיש על גבי המרפסת שלכם. לרוב הסככים האלה עשויים מפלסטיק ואין צורך באישורים מיוחדים על מנת להתקין אותם, רק קחו בחשבון שחיי המדף שלו לא ארוכים במיוחד.

  קירוי מתגולל- אנשים רבים מתחברים לאופציה של גגון שניתן לקפל, על מנת שיוכלו להנות ממנות קטנות של שמש מדי פעם. הקירוי המתגלגל לרוב נעשה מאלומיניום\פלדה, ממש כמו כל תריס אחר בבית, שניתן להפעיל בלחיצת כפתור פשוטה.

  קירוי קבוע- כמובן שתוכלו לבצע קירוי קבוע למרפסת השמש שלכם מחומרים חזקים ועמידים יותר כמו בטון או פלדה שלא מתגלגלת, בהתאם לחומרי הגלם של המרפסת המקורית. הקירוי הקבוע יכול לאפשר לכם להשתמש במרפסת השמש ממש כחדר נוסף בבית ולאפסן בו דברים.

  מידע חשוב שצריך לקחת בחשבון

  אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הקשור למרפסות שמש מקורות. במידה ועשינו לכם חשק למרפסת שמש מקורה משלכם, אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לספק לכם את המרפסת הטובה ביותר.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט