מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח!

  אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם.

  בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל התקנת תריסים חשמליים, החלפת ארונות מטבח, הוספת מקלחון ביחידת ההורים ועוד, אתם תזדקקו לעזרתם של בעלי מקצוע.
  ככל שהשיפוץ יהיה מורכב יותר, כך תזדקקו לבעלי מקצוע רבים יותר, כשבכל תחום יש את בעל המקצוע המסויים המתמחה באותו תחום.

  הצורך לשכור את שירותיהם של בעלי מקצוע שונים, להתדיין בנפרד עם כל אחד מהם, לקבוע איתו לוחות זמנים, לפקח עליו ועל עבודתו – כל אלו יכבידו עליכם, יגזלו מכם משאבי זמן רציניים ובסופו של דבר כל הפרויקט עלול להשתבש, להתעכב ולהיות כרוך בהוצאה גבוהה מכפי שתכננתם וזאת מעבר לזמן הרב שהדבר יגזול מכם על חשבון שגרת יומכם.

  רק המחשבה על כל הטרחה הכרוכה בתהליך שיפוץ מסוג שכזה תגרום לרבים לוותר על רעיון השיפוץ ולהתפשר.

  דירה לא רוכשים בכל יום ולכן על מנת להבטיח את הגשמת החלום ולקבל בסופו של דבר דירה העונה בדיוק על הצרכים, מומלץ לשקול את ביצוע השיפוץ באמצעות קבלן מפתח.

  קבלן מפתח מרכז את הטיפול בכל מרכיבי הפרויקט ואחראי על תכנון, פיקוח וביצוע כל שלבי העבודה.

  עבודה מול קבלן מפתח מאפשרת לכם להתנהל מול גוף אחד ולא מול בעלי מקצוע רבים, כשהמשמעות הינה עבודה חלקה, שקט נפשי ופחות כאבי ראש מבחינתכם וכן יתרונות נוספים החל מפריסת תשלומים נוחה יותר ובחלק מהמקרים אף הוזלה משמעותית של עלות רכישת מטבחים, כלים סניטריים, אריחים ועוד בזכות כח הקניה של קבלן המפתח.

  אנו, אלד יזמות ובניה, קבלני מפתח ותיקים המבצעים לא מעט פרויקטים מכל הסוגים לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו הרבים.

  הקשר של הלקוח איתנו מתחיל בשלב התכנון ונמשך בכל שלבי הפרויקט עד סיומו, כשאנו תמיד קשובים לרצון הלקוח ופועלים על מנת להשיג את שביעות רצונו מהתוצאה המתקבלת.

  שביעות רצון הלקוח חשובה לנו ולכן אנו מקפידים על עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו, על איכות העבודה והחומרים, כך שתוצאה המתקבלת תהיה איכותית ועמידה לאורך זמן ממושך.

  הנכם מוזמנים לקבוע עמנו פגישת היכרות לקבלת הסבר מפורט על התהליך.

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה

  מכירת דירה לפני שיפוץ – האם זה משתלם?

  מתכננים למכור את הדירה? מדוע כדאי לכם לחשוב על שיפוץ? מתכננים למכור את הדירה? יתכן שבדיוק עכשיו זה הזמן המתאים לחשוב על שיפוץ שיכול להניב תשואה נאה בפרק מן קצר יחסית. לעיתים,...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט