מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  קבלן מרפסות שמש

  כמו בכל עבודת בנייה, גם בנייה של מרפסת שמש דורשת שיתוף פעולה עם קבלן צמוד המומחה בתחום. אם אתם לא לגמרי סגורים איזה דברים צריך לבדוק לפני שאתם ננעלים על קבלן ואיך בכלל בוחרים אחד – אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. אספנו עבורכם את כל המידע שצריך לבדוק ולברר כשאתם מחפשים קבלן מרפסת שמש.

   

  קבלן מרפסת שמש – איך לבחור?

  • רישום בפנקס הקבלנים: הדבר הכי חשוב שצריך לבדוק לפני שאתם מתחייבים לבעל מקצוע\ חברה מסוימת הוא לבדוק האם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים הארצי, אותו תוכלו לראות באתר משרד הבינוי והשיכון. חשוב לעבוד אך ורק עם קבלן\ חברת קבלן הרשומה בפנקס על מנת למנוע אי נעימויות וחס וחלילה אירועי קיצון בתהליך.
  • קבלן פרטי או חברת בנייה: החלטה נוספת שעליכם לעשות היא להחליט האם אתם מעוניינים לעבוד עם קבלן פרטי או עם חברת בנייה שתספק לכם את אנשי המקצוע שלה.
  • בדקו עבודות קודמות: אנחנו ממליצים לכם בחום ללכת ולבחון עבודות קודמות של אותו קבלן\ חברת בנייה לפני שאתם מתחייבים. אין הוכחה טובה יותר ממראה עיניים, ושווה לכם לבחון במו עיניכם מה הוא יודע לעשות.
  • דברו עם לקוחות קודמים: אל תתביישו לפנות אל לקוחות קודמים של אותו קבלן\ חברת בנייה ולשמוע מה להם יש להגיד על העבודה שהוא ביצע עבורם. תהליך בניית מרפסת שמש אמנם לא ארוך במיוחד אך הוא יכול להיות מתיש אם העבודה לא נעימה, לכן שווה לשמוע מראש מה הרושם שבעל המקצוע השאיר על לקוחותיו ולהבין מהם למה לצפות.
  • מחיר: אין מה לעשות, הרבה פעמים המחיר הוא זה שקובע. נסו להגיע להבנה בנוגע למחיר עם הקבלן שאיתו אתם רוצים לעבוד וודאו שאתם יכולים לעמוד בתשלום או שהתשלום תואם לעבודה המתוכננת.

   

  דגשים חשובים

  אנחנו מקווים שהצלחנו קצת להבהיר לכם את כל תהליך בחירת קבלן מרפסת שמש. אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" נשמח להיות אלה שיבנו עבורכם את המרפסת החלומית שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר על מנת שתוכלו להנות ממרפסת שמש משלכם כמה שיותר מהר!

  עוד בנושא

  תוספת בנייה לבית פרטי - כל מה שצריך לדעת

  תוספת בנייה לבית פרטי נשמעת כמו פעולה מאיימת, מפחידה ויקרה מאוד, אך האמת היא שזה ממש לא חייב להיות כך. נכון, לפעמים אין לנו ברירה אלא להוסיף משהו לבית שלנו,...
  המשך קריאה

  בניית מרפסת תלויה - האם זה משתלם?

  מרפסת נהייתה דרישה לגיטימית ופופולארית במיוחד שאפילו גורמת לשוכרים\קונים פוטנציאליים לוודא על נכס במידה ואין בו מרפסת אחת. בניית מרפסת תלויה נשמעת אולי כמו משימה קשה או מורכבת במיוחד, אבל...
  המשך קריאה

  מהי מרפסת פלדה ומדוע כדאי לבחור בה?

  אנשים רבים שמגיעים לשלב בניית המרפסת בדירה שלהם, או סתם רוצים להוסיף מרפסת לדירה קיימת, מתלבטים בנוגע לסוגי המרפסות השונים והעיצוב שלהם. עם זאת, מרבית האנשים באוכלוסייה כלל לא מודעים...
  המשך קריאה

  איך מבצעים הרחבת מרפסת שמש בבניין משותף?

  הרצון להרחיב מרפסות הקיימות בבניין לא שייך רק לבעלי הבניין. פעמים רבות גם לדיירים יש רצון להרחיב את מרפסות השמש הקיימות בבניין על מנת להנות יותר מהמרפסת שלהם ולהעלות את...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט