מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  קניית דירה לפני שיפוץ – האם זה משתלם?

  לעיתים, מוצעות בשוק דירות למכירה הזקוקות לשיפוץ.

  יש דירות שמספיק לבצע בהן שיפוץ קל כגון; צביעת קירות ולעומתן יש דירות המחייבות שיפוץ יסודי ומקיף הכולל תיקון תשתית, החלפת אמבטיה ומטבח ועוד, כשהיקף השיפוץ מכתיב את עלותו ואת משך הזמן שייקח לבצע אותו.

  קניית דירה לפני שיפוץ מתבצעת או מסיבה של אילוץ – הרצון לחסוך כסף בקניה, או כסוג של השקעה – קניית דירה לפני שיפוץ במחיר זול, השבחתה באמצעות שיפוץ והעלאת ערכה.

  היקף השיפוץ ואופיו נגזרים מהשימוש המיועד בדירה.

  כשדירה נרכשת לצורך השכרה, יש חשיבות רבה במיוחד לעלות השיפוץ היות שהדירה נרכשת מלכתחילה למטרות רווח ואין טעם להשקיע בשיפוץ מעבר לנדרש על מנת להשמיש את הדירה למגורי השוכר בהקדם. מעבר לכך, השקעה גדולה בשיפוץ מעבר להכרחי עלולה לא לתגמל את המשכיר במידה שמצדיקה שיפוץ שכזה.

  בנוסף, כשמשפצים דירה המיועדת להשכרה, חשוב לא לחרוג מהקונצנזוס בעיצוב, דהיינו חשוב ללכת על עיצוב בעל מאפיינים מקובלים שאינם אמורים לעורר התנגדות ולא ללכת על עיצוב ייחודי המתאים לטעמם של בודדים.

  כשהדירה נרכשת לצורך מכירה, השיקולים המעורבים בהחלטה על היקף ואופי השיפוץ די דומים לאלו המעורבים בשיפוץ דירה להשכרה, היות שגם במקרה זה הדירה נרכשה למטרות עשיית רווח מהיר והשיפוץ אמור לשרת מטרה זאת ולכן יש צורך לשקול בכל שלב שיקולי עלות-תועלת, דהיינו עד כמה השקעה באלמנט מסוים בשיפוץ צפויה לתגמל במכירה. גם במקרה של דירה המיועדת למכירה חשוב להיצמד לקונצנזוס ולטעם הנפוץ והמקובל על מנת לא להבריח קונה פוטנציאלי.

  כשהשיפוץ נעשה לצרכי מגורים, הא אמור לשקף את טעמו ורצונו של בעל הדירה ואז העיצוב וההשקעה יהיו בהתאם, כשהשיקול המנחה והמרכזי לא מוגבל להיבט הכלכלי אלא מעורבים כאן שיקולים פונקציונאליים, עיצוביים ושיקולים של איכות חיים וחוויית מגורים באופן כללי.

  לנו, ב”אלד יזמות ובנייה בע”מ “, ניסיון רב של עשרות שנים בביצוע שיפוצים מכל הסוגים ואנו נשמח לייעץ לכם ביחס לשיפוץ המתאים לכם, העונה על צרכיכם ונותן פתרון לסיטואציה בה הנכם מצויים.

  צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה ולא תתאכזבו.

  קניית דירה לפני שיפוץ – האם זה משתלם?

  אלד מרפסות שמש

  עוד בנושא

  שיפוץ משרדים – שלב חשוב בדרך להצלחה

  בעולם העסקי התחרותי של ימינו, לשיפוץ משרדים יש לא פעם השלכה ישירה על התוצאות העסקיות. משרד משופץ המעוצב בצורה מודרנית מעביר מסר ללקוח המבקר במשרד, מסר של חברה רצינית שרצוי ואף...
  המשך קריאה

  קבלן מפתח או בעלי מקצוע?

  חושבים על שיפוץ דירתכם? אל תוותרו על קבלן מפתח! אחד הנושאים הראשונים שתרצו לשקול יהיה שיפוץ הדירה על מנת להתאימה לצרכיכם. בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם מדובר בשיפוץ מורכב הכולל...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד

  קבלן שיפוצים בקריות – מדוע לבחור באלד יזמות ובניה? קיימות סיבות רבות להתעוררות הרצון והצורך לבצע שיפוצים בדירת מגורים. טעמים וצרכים משתנים, המשפחה מתרחבת, בלאי טבעי הופך את הדירה למיושנת ופחות אטרקטיבית...
  המשך קריאה

  קבלן שיפוצים מומלץ בקריות

  קבלן מומלץ בקריות! מתגוררים בקריות? חושבים על שיפוץ הדירה, תוספת בניה? הוספת ממ”ד? השלב הראשון לאחר קבלת ההחלטה הלא פשוטה להיכנס לתהליך של שיפוץ מכל סוג הינו בחירת הקבלן המבצע. לא חסרים קבלנים...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט