אתם צעד אחת ממרפסת החלומות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  תוספת מרפסת לבניין קיים – מה צריך לדעת?

  תוספת מרפסת לבניין קיים – מה צריך לדעת?

  לא מעט בעלי דירות ובניינים שוקלים להוסיף מרפסת לבניין קיים, והאמת שזהו רעיון לא רע בכלל. תוספת מרפסת לבניין קיים יכולה להעלות את שווי הדירה והנכס בעשרות אחוזים, אך יש הרבה אספקטים בהליך הבנייה שלה שצריך לקחת בחשבון ולחשוב עליהם עוד לפני שמתחילים. כדי להקל עליכם, אספנו את כל הדברים שחשוב לחשוב עליהם לפני שאתם מתחילים בבנייה.

  תוספת מרפסת לבניין קיים – על מה צריך לחשוב מראש?

  • הסכמת הדיירים: עניין שמרבית בעלי הדירות לא לוקחים בחשבון הוא העובדה שעליהם לקבל את ההסכמה של מרבית הדיירים (75 אחוזים לפחות) על מנת להוסיף מרפסות לבניין, גם אם הדיירים אינם בעלי הדירה. לכן מומלץ עוד לפני תחילת העבודות לדון עם הדיירים בנושא, להסביר להם את היתרונות שבהוספת המרפסות ולהבין האם יהיו בעיות איתן תאלצו להתמודד.
  • אנשי המקצוע: נושא אנשי המקצוע הוא החשוב ביותר בכל תהליך העבודה. בסופו של דבר הם אלו שאמורים לדאוג לכם ולדיירים שלכם, לכן חשוב לעבוד עם אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר שגם מוכרים על ידי הרשויות. עליכם לחשוב ולהחליט מיהם הקבלנים, האדריכלים וחברות הבנייה איתם תעבדו ותפקידו בידיהם את המשימה החשובה הזו.
  • גודל המרפסות: אין גודל אחד סטנדרטי של מרפסות, מה שאומר שתצטרכו לחשוב, להבין ולהחליט מהו גודל המרפסות שאתם מעוניינים שיהיה אצלכם בבניין. מומלץ לא לבצע את ההחלטה הזו לבד אלא להתייעץ עם האדריכל והקבלן שיבצעו עבורכם את העבודות. הם אלו שידעו להגיד לכם האם הגודל שאתם רוצים מתאים לתשתיות הבניין,
  • העיצוב: חבל מאוד לזנוח את העיצוב! המרפסות שלכם יוכלו להיות ייחודיות מאוד ולהכניס צבע וסטייל לבניין. השקיעו זמן ומחשבה בעיצוב של המרפסות שלכם, בחומרי הגלם מהם הן יהיו עשויות, בצבעים שלהן, בעיטורים ועוד.

  אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הדברים שחשוב לשקול לפני שאתם מוסיפים מרפסת לבניין קיים. במידה ואתם כבר מוכנים להתחיל בפרויקט אבל עדיין מחפשים חברת בנייה איכותית שתלווה אתכם ותעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, אנחנו ב"אלד יזמות ובנייה בע"מ" נשמח לעמוד לשירותכם!

  מאמרים נוספים
  post-image
  מרפסת השמש – כל מה שרציתם לדעת

  אז אתם יודעים כי אתם רוצים להקים מרפסת שמש בבית שלכם או במקום העבודה ואתם...

  המשך קריאה >
  post-image
  פעולות אשר יכולות לשפר את איכות החיים שלכם

  יש תמיד תירוץ טוב מדוע לא להשקיע בעצמנו ולהגשים את החלומות שלנו עוד היום. אבל...

  המשך קריאה >
  post-image
  להנות בזמן פנוי בצורה מושלמת

  הקמה של מרפסת בבית פרטי, מביאה עימה יתרונות רבים. בראש ובראשונה אנחנו יודעים היום כי...

  המשך קריאה >