אתם צעד אחת ממרפסת החלומות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  מרפסות בטון

  הגדילו את דירתכם ושדרגו אותה עם מרפסת בטון איכותית מבית אלד יזמות ובניה.

  הצטרפו אל לקוחותינו המרוצים שישמחו להעיד על השיפור המשמעותי באיכות החיים שלהם בעקבות תוספת זאת לדירתם.

  זה הזמן לשדרוג חוויית המגורים שלכם עם מרפסות הבטון האיכותיות של אלד יזמות ובניה. מרפסת הבטון שלנו תשדרג את דירתכם, תגדיל את שטחה ותעלה את ערכה. אנו באלד מעמידים לרשותכם את נסיוננו העשיר בהוספת מרפסות בטון לבניינים קיימים ולקוחותינו המרוצים ישמחו להעיד על השיפור המשמעותי באיכות החיים שלהם בעקבות תוספת זאת לדירתם. אנו נלווה אתכם בכל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון, העיצוב והשגת האישורים מהרשויות, דרך בניה איכותית בסטנדרט גבוה תוך שמירה קפדנית על לוח הזמנים שנקבע וכלה במסירת המרפסת לרשותכם.

  בניית מרפסות בטון

  רוצים להוסיף מרפסות בבניין ומתלבטים בין מרפסות בטון לבין מרפסות פלדה? הניסיון הרב של צוות אלד בתחום הבנייה והשיפוצים מובא כאן לפניכם לצורך השוואה בין שתי האפשרויות, כדי שתוכלו לעשות בחירה מושכלת וכזו שתתאים במדויק לצרכים שלכם.

  מרפסות בטון ומרפסות פלדה – ההשוואה

  לפני הכל חשוב לציין, ששני סוגי המרפסות הם טובים, איכותיים, אמינים ובטיחותיים וההבדלים העיקריים ביניהם, עליהם נרחיב מיד, יושבים בעיקר על משאבים כאלו ואחרים.

  היתרונות של מרפסת פלדה

  אחד היתרונות הבולטים של מרפסת הפלדה בהשוואה למרפסת הבטון הוא, שאת מרפסת הפלדה עצמה מייצרים במפעל ומביאים אותה אל הבניין כשהיא כבר מוכנה להתקנה. כך נחסך הרבה לכלוך והרבה רעש. כמו כן, למרות מה שנהוג לחשוב, מרפסות הפלדה הן חזקות יותר ובזכות העובדה שהן גם קלות יותר, הן יכולות להיות תלויות ולא צריכות להישען על עמודים תומכים.

  היתרונות של מרפסת בטון

  היתרון של מרפסת בטון שכמעט כולם מדברים עליו הוא תחושת הביטחון שהבטון נותן לנו. הרי הבטון ידוע כחומר חזק ועמיד ומן הסתם, עם תחושה אי אפשר להתווכח וכולנו רוצים להרגיש בטוחים במרפסת שלנו. גם מבחינת המראה הסופי של המרפסת, היות שהבניין עצמו עשוי מבטון, כשהמרפסות עשויות גם הן מבטון, הן משלבות טוב יותר במראה הכללי של הבניין. ואם כבר עסקנו במראה הכללי, חשוב לציין גם את אפשרויות העיצוב הרבות יותר כשהמרפסת היא מבטון, משום שכך ניתן להשתמש בסוגים רבים יותר של חיפויים פנימיים וחיצוניים.

  הוספת מרפסת בטון לבניין

  למרות שהצגנו לכם את היתרונות הבולטים ביותר של כל אחד מסוגי המרפסות, ברור שיש עוד פרמטרים שיעזרו לכם לקבוע מה עדיף לכם יותר – מרפסות בטון או מרפסות פלדה. לכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים ואנחנו באלד נשמח לשתף אתכם בידע שצברנו בשנות הניסיון שלנו בתחום הבנייה והשיפוצים, לבחון את התנאים והצרכים הייחודיים לבניין שלכם ולעזור לכם לבחור את סוג המרפסת המתאים לכם ביותר.

  למעשה, נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי לאורך כל תהליך בניית המרפסות, החל משלב קבלת האישורים ועד לשלבים האחרונים של עיצוב המרפסת שלכם!